Menu
Prezývka:Heslo:
Staň sa členom Klubu
Ako sa správne starať o mačičku
Ak chceš, aby som sa u teba cítila príjemne, musíš vedieť, ako sa o mňa správne postarať. :)

1.Misku na vodu a krmivo

Miska, ktorú mi zakúpiš môže byť plastová, keramická alebo nerezová. Potrebovala by som ich aspoň tri. Jednú na granule, druhú na konzervu,ktorá mi veľmi chutí a tretiu nato, aby som sa mohla stále dosýta napiť čistej vody. Ani ty by si nerád jedol zo špinavého taniera, preto by som chcela aj ja jesť stále z čistej misky.

2.Mačacia toaleta

Ak ma chováš v dome, rada by som aj ja mala svoju toaletu. Bude mi to trochu trvať, kým sa to naučím. Kryté toalety sú pre teba lepšie, lebo zadržiavajú pach.

3.Podstielka

Ani ty by si nerád spal na tvrdej zemi, preto by bolo od teba milé, keby si aj mne zohnal nejakú podstielku. Od mojej kamošky som počula, že je najlepší kremičitý piesok, pretože dobre nasáva moč, pohlcuje pach a ľahko sa udržiava.

4.Miesto na spanie- peliešok

Chcela by som sa poriadne vyspať, preto pokiaľ nechceš, aby som ti vliezla do postele zožeň aj mne nejaký peliešok. Mám rada čalúnené, mäkké a teplé miesta. Je to už na tebe, čo mi kúpiš.

5.Hračky

Hračky sú pre mňa veľmi dôležité. Nie len, že zabíjam nudu, ale zdokonaľujem svoje mačacie zručnosti.

6.Starostlivosť o srsť

Každej mačke sa páči škrabanie po srsti a mne tak isto. Ak nechceš, aby som na to používala tvoj nábytok, zaobstaraj mi škrabadlo prosím. Milujem viac poschodové škrabadlá, ktoré môžem používať aj na hru s mojimi kamoškami.

7.Láska

Všetko toto, čo som ti povedala, je pre mňa dôležité. Lenže chcela by som bývať v takom domove, kde ma majú všetci radi. Tvoja láska je pre mňa veľmi dôležitá. Nikdy nevieš, ako so mnou zachádzali predtým, než si si ma kúpil.
Foto: scienceblogs.com petfinder.com slopemedia.org

Tvoj komentár: (komentovať môžeš len ak si prihlásený v klube)

liliana liliana

bcf

16:22:59   30. 05. 2017
toto je fakt dobre pretoze za mesiac idem mat kocura

Patrícia Hrdinová

papa987

9:31:45   12. 06. 2016
My tiež máme mačku:-)

Patrícia Hrdinová

papa987

9:31:40   12. 06. 2016
My tiež máme mačku:-)

bianka šutá

biaka

9:51:07   24. 04. 2016
je to krásne viete dem mať mačičku